STRONA GŁÓWNA  /
BAZA OS PIP
/  SZKOŁA
SZKOŁA

POWRÓT

 

"Szkoła" jest nowocześnie urządzonym, zmodernizowanym obiektem dydaktyczno-biurowym, którego historia sięga roku 1950, kiedy to powstał, jako pierwszy wybudowany od podstaw budynek w powojennym, polskim Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Od zarania po dziś dzień służy edukacyjnym celom.

 

      

"Szkoła" kiedyś.

  

"Szkoła" dziś.

 

W przestrzennych wnętrzach trzykondygnacyjnego obiektu znajdują się pomieszczenia przystosowane do prowadzenia różnego rodzaju zajęć, jak ćwiczenia i warsztaty w małych grupach, wykłady i seminaria dla średnich i większych audytoriów oraz konferencji i sympozjów dla ok. 200 osób (parametry i wygląd w zakładce "SALE WYKŁADOWE").

W korytarzach i klatkach schodowych prezentowane są w gablotach materiały poglądowe, poświęcone podstawowej domenie szkoleniowej Ośrodka - ochronie bezpieczeństwa pracy oraz ekspozycje historyczne z działalności. Znajdują się tu również pokoje biurowe dyrekcji, kadry programowej i administracyjnej, parterowy hol przystosowany do serwisu kawowego dla uczestników szkoleń oraz bufet. Budynek wyposażony jest w windy oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

 

Sale


                    

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ