STRONA GŁÓWNA  /
DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA  /  SZKOLENIA DLA PARTNERÓW SPOŁECZNYCH
SZKOLENIA DLA PARTNERÓW SPOŁECZNYCH

POWRÓT

 

Realizując politykę prewencyjną Państwowej Inspekcji Pracy, Ośrodek Szkolenia PIP we Wrocławiu prowadzi działalność szkoleniową na rzecz partnerów społecznych i współpracuje w tym zakresie z reprezentatywnymi organizacjami związkowymi w kraju, tj. Ogólnopolskim Porozumieniem Związków Zawodowych, NSZZ Solidarność i Forum Związków Zawodowych.

Programy tych szkoleń, obejmujące problematykę związaną z prawem pracy oraz bezpieczeństwem i ochroną zdrowia przygotowywane są w oparciu o sugestie ze strony central organizacji związkowych, tak aby skutecznie wspierać działaczy związkowych, w szczególności społecznych inspektorów pracy w pozyskiwaniu aktualnej wiedzy oraz zwiększać ich udział na rzecz poprawy warunków pracy.


Drugim obszarem aktywności Ośrodka Szkolenia, w ramach prewencyjnej misji PIP jest upowszechnianie kultury bezpieczeństwa pracy i dobrych praktyk oraz wspieranie w tym zakresie pracodawców i przedstawicieli pracowników. Tej edukacji służą m.in. organizowane konferencje tematyczne z udziałem ekspertów  oraz  debaty fachowców pod wspólną nazwą "Kuźnia idei" - informacje z konferencji i debat.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ