STRONA GŁÓWNA  /
O NAS
/  POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności

Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy z siedzibą we Wrocławiu, chcąc popularyzować idee ochrony pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy pośród możliwie najszerszej liczby odbiorców zainteresowanych tą problematyką, uruchomił na swojej stronie internetowej usługę newsletter.


Jakie informacje o użytkownikach gromadzimy i w jaki sposób je wykorzystujemy?

Ograniczamy zbieranie danych umożliwiających świadczenia powyższej usługi wyłącznie do adresu poczty elektronicznej, na który przesyłany jest rzeczony newsletter.
Adresy e-mail zbierane do newslettera podlegają ochronie w myśl ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku i są przetwarzane zgodnie z zasadami określonymi w tymże akcie prawnym oraz innymi, wdrożonymi w Ośrodku normami bezpieczeństwa.
Podanie adresu e-mail ma charakter dobrowolny. Udostępniony adres e-mail służy realizacji naszych zobowiązań, obejmujących wyłącznie dostarczanie newslettera.


Ochrona prywatności osób niepełnoletnich

Nasz serwis nie gromadzi, nie monitoruje i nie weryfikuje jakichkolwiek danych osobowych (w tym również wieku) użytkowników. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów prawnych.


Zabezpieczenia
Informujemy, że dostęp do bazy danych adresów e-mail ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników Ośrodka, odpowiednio przeszkolona w zakresie przetwarzania danych osobowych.
Informujemy, że baza ta nie będzie udostępniana innym podmiotom, za wyjątkiem sytuacji, w których obowiązek jej udostępnienia na rzecz konkretnych podmiotów jest przewidziany przez właściwe przepisy prawa.


Rezygnacja/poprawa danych
Nasz serwis oferuje użytkownikom możliwość cofnięcia zezwolenia na przetwarzanie ich adresów e-mail, poprawy dotyczących ich danych oraz rezygnacji z otrzymywania od nas jakichkolwiek informacji lub materiałów. Można tego dokonać wysyłając e-mail pod adres administratora serwisu.


Kontakt:

Ośrodek Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy

im. Profesora Jana Rosnera we Wrocławiu
ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

tel.: (71) 37 10 409
fax: (71) 37 10 402


Administrator serwisu: sebastian.pikos@os.pip.gov.pl

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ