STRONA GŁÓWNA  /
O NAS
/  POŁOŻENIE I DOJAZD

Położenie i dojazd

Bardzo korzystne położenie Ośrodka dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Posesja Ośrodka sąsiaduje bowiem z dwóch stron bezpośrednio z pięknymi terenami zabytkowego Parku Szczytnickiego. Oba budynki - szkoleniowy i hotelowy - położone wśród zieleni, są wygodnie i funkcjonalnie urządzone. Między budynkami znajduje się monitorowany parking.

Zaciszne usytuowanie nie stanowi żadnej przeszkody dla sprawnego i łatwego poruszania się po mieście. Ulica Kopernika znajduje się w dość niewielkiej odległości od centrum miasta, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne - zarówno tramwajowe jak i autobusowe.

Ośrodek mieści się w sąsiedztwie centrum widowiskowo-wystawienniczego (Hala Stulecia), Stadionu Olimpijskiego oraz pięknych ogrodów: botanicznego (Ogród Japoński) i znanego ze swej renomy wrocławskiego ZOO.

  

Dojazd do Ośrodka:

linie tramwajowe nr 1, 2, 4, 10  - przystanek docelowy "ZOO" obok zbiegu ulic Wróblewskiego i Kopernika,

linie autobusowe nr 145, 146 - przystanek docelowy "Tramwajowa" obok skrzyżowania ulic Wróblewskiego i Wittiga.

 

UWAGA! 

Dojazd do Ośrodka Szkolenia PIP samochodami osobowymi możliwy od strony ulicy Tramwajowej, a następnie Dembowskiego. SPRAWDŹ MAPKĘ DOJAZDU!

 

GPS: 51°6'26''N, 17°5'1''E

 

Mapa lokalizacyjna

  Lokalizacja Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy

 

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ