STRONA GŁÓWNA  /
DZIAŁALNOŚĆ SZKOLENIOWA
/  KUŹNIA IDEI
KUŹNIA IDEI

Ośrodek Szkolenia PIP od prawie 65 lat swoją działalnością przyczynia się do upowszechniania wiedzy w dziedzinie ochrony pracy. "KUŹNIA IDEI"  jest nowym elementem w działalności, której celem jest skuteczne dotarcie do świadomości pracodawców i pracowników z przesłaniem dotyczącym zasad bezpiecznej pracy oraz promowania dobrych praktyk w tym zakresie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z dynamiki zmian w naszym świecie pracy (zmiany pokoleniowe, nowe technologie, nowe zagrożenia), które wymuszają zarówno zmiany systemowe, jak również zmiany w nas samych, dotyczące postrzegania współczesnego środowiska pracy. Aby skutecznie zmieniać świadomość potrzebne są spotkania ekspertów z różnych środowisk, którzy poprzez swoją działalność i wieloletnie doświadczenie na płaszczyźnie ,,Kultury bezpieczeństwa” będą dzielić się swoją wiedzą i dobrymi praktykami.

 

 

 

Debata II

 

09.10.2015

"Style przywództwa i ich wpływ na bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie pracowników"

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem debaty.

 


 

Debata I

 

22.10.2014

"Efektywne formy szkolenia a kreowanie bezpiecznych miejsc pracy"

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem debaty.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ