STRONA GŁÓWNA  /
WYDARZENIA
/  POWITANIE 75. APLIKACJI INSPEKTORSKIEJ
POWITANIE 75. APLIKACJI INSPEKTORSKIEJ

Dla 25 nowych kandydatów na inspektorów pracy 28 sierpnia 2017 r. w Ośrodku Szkolenia PIP zabrzmiał symboliczny, pierwszy szkolny dzwonek.

 

Uczestnicy 75. Aplikacji Inspektorskiej

 

Aplikanci rekrutujący się z Okręgowych Inspektoratów Pracy w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu zostali uroczyście powitani przez dyrekcję i kadrę szkoły oraz otrzymali startowe "wyprawki" z pierwszymi materiałami szkoleniowymi, które wkrótce mocno się rozrosną.

 

Inauguracja 75. Aplikacji Inspektorskiej

 

Od Grażyny Panek, zastępcy dyrektora OS PIP usłyszeli słowa zachęty do wytrwałej, systematycznej nauki oraz zapewnienie o fachowości i życzliwości kadry dydaktycznej, a także wsparciu, na jakie mogą liczyć ze strony kierownictwa i pracowników Ośrodka. Szczegóły programu szkolenia i jego organizacji oraz warunków bytowych i zasad obowiązujących w korzystaniu z bazy szkoły i hotelu omówiły kolejno Elwira Janczyńska, kierownik Działu Szkoleń i Małgorzata Marszałek, opiekun grupy.

 

Życzymy im wszystkim osiągniecia celu, jakim będzie zdobycie uprawnień państwowego inspektora pracy.


opr. Aldona Matyjek

fot. Szymon Kaczor

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

  Informacja dla osób niepełnosprawnych

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ