STRONA GŁÓWNA  /
WYDARZENIA
/  Nowi inspektorzy pracy
Nowi inspektorzy pracy

Grupa 27 młodszych inspektorów pracy odebrała z rąk zastępcy głównego inspektora pracy Bogdana Drzastwy legitymacje inspektorskie.


Wcześniej uczestnicy 76. grupy aplikacji inspektorskiej, po rocznym szkoleniu, złożyli z wynikiem pozytywnym, państwowy egzamin przed komisją powołaną przez głównego inspektora pracy.

 

Uroczystość zakończenia 76. Aplikacji Inspektorskiej.


Egzamin państwowy, zgodnie z wewnętrznymi uregulowaniami urzędu składa się z dwóch części. Część pierwsza (pisemna) polegała na sporządzeniu przez kandydatów pełnej dokumentacji pokontrolnej na podstawie dostarczonych przez Komisję dokumentów, opisów sytuacji, fotografii itp. Część druga egzaminu (ustna) to sprawdzenie przez komisję egzaminacyjną wiedzy kandydatów, niezbędnej do wykonywania zawodu inspektora pracy.

 

Bogdan Drzastwa wręcza legitymację inspektorską.


Zastępca głównego inspektora pracy Bogdan Drzastwa, wręczając legitymacje inspektorskie powitał nowych inspektorów w gronie wielkiej inspektorskiej rodziny, zauważając jednocześnie, że znaleźli się wśród osób, które darzą się wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. I gdy tylko wymaga tego zawodowa lub pozazawodowa potrzeba okazują sobie pomoc i wsparcie. Bogdan Drzastwa życząc wszystkiego najlepszego na nowej drodze zawodowej, zachęcił jednocześnie do pielęgnowania koleżeńskich kontaktów nawiązanych podczas szkolenia aplikacyjnego.


Uroczystość zakończyło tradycyjne zdjęcie na schodach przed budynkiem Ośrodka.

 

Wspólne zdjęcie na schodach Ośrodka.


opr. Elwira Janczyńska

fot. Szymon Kaczor

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

  Informacja dla osób niepełnosprawnych

 

Ochrona danych osobowych

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ