STRONA GŁÓWNA  /
WYDARZENIA
/  KLUB I KAWIARNIA HOTELOWA OŚRODKA SZKOLENIA PIP W NOWEJ ODSŁONIE
KLUB I KAWIARNIA HOTELOWA OŚRODKA SZKOLENIA PIP W NOWEJ ODSŁONIE

POWRÓT

 

Zakończyła się zaplanowana na wiosenne miesiące 2016 roku modernizacja pomieszczeń, służących uczestnikom szkoleń do nauki własnej oraz odpoczynku po zajęciach i z końcem kwietnia „Park Hotel” OS PIP otworzył podwoje klubu i kawiarni w stylowej aranżacji.


Klub Słuchacza, mieszczący się pod strefą mieszkalną hotelu, pełni funkcję odizolowanego pomieszczenia do nauki własnej uczestników szkoleń, zwłaszcza w okresie przedegzaminacyjnym. Jego wnętrze stylizowane na łódź nawiązuje do  marynistycznej architektury hotelu, zaprojektowanego przez Hansa Scharouna w 1929 roku.

 

Obecnie "klubowa łódź" przeszła metamorfozę zyskując ciepłą kolorystykę, nową aranżację oświetlenia i lekkie, stylowe meble. Nowoczesne i zarazem przytulne wnętrze stwarza przyjemny nastrój i bardziej sprzyjający klimat do nauki indywidualnej, jak i zorganizowanych form spędzenia czasu wolnego po zajęciach szkoleniowych.

 

       

 

 

Modernizacja dotychczasowej kawiarni i stworzenie połączonego z holem i przyległym tarasem otwartego lobby, to kolejny nowy aranż w Park Hotelu. Powstała w ten sposób nowa przestrzeń wypoczynkowa z możliwością organizowania spotkań towarzyskich grup szkoleniowych, tworzenia strefy kibica podczas transmisji z wydarzeń sportowych oraz podejmowania inicjatyw różnych form integrujących przez kursantów Ośrodka.

 

         

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i zachęcamy przybywających do Ośrodka Szkolenia PIP uczestników szkoleń i konferencji do miłego spędzania czasu i nauki własnej w tych nowych, jasnych i klimatycznie urządzonych miejscach.

 


opr. Anna Rybczyńska

fot. Szymon Kaczor

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ