STRONA GŁÓWNA  /
WYDARZENIA
Konferencja naukowa we Wrocławiu

konferencja naukowa nt. "Umowa o pracę a umowa cywilnoprawna – pomiędzy wyborem a brakiem wyboru"

W dniach 16-17 września 2021 r. w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu odbyła się  konferencja naukowa nt. "Umowa o pracę a umowa cywilnoprawna – pomiędzy wyborem a brakiem wyboru".

 

 

Wystąpienia i prezentacje ekspertów krajowych przedstawione zostały w formie hybrydowej, w trakcie dwóch dni konferencji.

 

Uczestnicy mogli kompleksowo zapoznać się z problemami wynikającymi z obecnie obowiązujących zasad stosowania umów cywilnoprawnych na rynku pracy.

Ważną częścią wydarzenia był panel dyskusyjny na temat uprawnień inspektorów pracy w postępowaniu o ustalenie stosunku pracy w ocenie związków zawodowych i organizacji pracodawców.

 

W konferencji uczestniczyli przedstawicie instytucji i organów państwowych, parlamentarzystów, środowisk naukowych, reprezentanci partnerów instytucjonalnych Państwowej Inspekcji Pracy oraz przedstawiciele partnerów społecznych - związków zawodowych i organizacji pracodawców. 

Więcej informacji na stronie Głównego Inspektoratu Pracy: Stop nadużywaniu umów cywilnoprawnych (wideo).

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

 

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ