STRONA GŁÓWNA  /
WYDARZENIA
/  POSIEDZENIE RADY PROGRAMOWO-METODYCZNEJ PRZY OS PIP
POSIEDZENIE RADY PROGRAMOWO-METODYCZNEJ PRZY OS PIP

W dniach 8 i 9 stycznia 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie członków Rady Programowo-Metodycznej przy Ośrodku Szkolenia PIP, z udziałem Kierownictwa Urzędu.

 

W spotkaniu wzięli udział Wiesław Łyszczek, główny inspektor pracy wraz z zastępcami Dariuszem Mińkowskim, Andrzejem Kwalińskim oraz Bogdanem Drzastwą.

 

Główny inspektor pracy wraz z zastępcami.

 

Przedmiotem prac była ewaluacja szkolenia dla kandydatów na inspektorów pracy, na wszystkich jego etapach - szkolenia adaptacyjnego, szkolenia teoretycznego w OS PIP oraz części praktycznej, realizowanej w macierzystych okręgowych inspektoratach pracy.

 

Główny inspektor pracy Wiesław Łyszczek powołał zespół, który na podstawie uzgodnionej koncepcji Rady, ma wypracować nowe podejście do szkolenia aplikacyjnego. Członkowie Rady wyrazili również opinię na temat planu szkoleń centralnych dla pracowników Państwowej Inspekcji Pracy na 2018 r.

 

    

Członkowie Rady podczas posiedzenia.

 

Wszyscy uczestnicy spotkania wzięli również udział w inauguracji 76. grupy aplikacji inspektorskiej.


fot. Szymon Kaczor

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem najnowszych informacji podaj swój e-mail

OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY
im. Profesora Jana Rosnera
we Wrocławiu

ul. M. Kopernika 5
51-622 Wrocław

 

centrala:

 (71) 37 10 404

kancelaria:

 (71) 37 10 409

fax:

 (71) 37 10 402

e-mail:

 kancelaria@os.pip.gov.pl

 

  Informacja dla osób niepełnosprawnych

 

Ochrona danych osobowych

Mapa dojazdu
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.ospip.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ